Akcia Happy Hour len 29€ za 60min

Relaxačná olejová masáž

Relaxujte v rámci našej dennnej Happy Hour aciovej ponuky s najobľúbenejšou celo telovou relaxačnou olejovou masážou. Rezervujte si svoj termín denne medzi 10:00, 11:30 alebo 13:00 hod. a zavolajte nám na číslo +421 951 000 051.

60 min / len 29 €

Tradičná thajská masáž

Tradičná thajská masáž

Vyskúšajte jedinečný zážitok s našou Tradičnou masážou, ktorá využíva metódu naťahovania, ohýbania, polohovania a stláčania bodov. Táto masáž vás nielen uvoľní, ale tiež pomôže dosiahnuť psychickú pohodu. Vykonáva sa vo vhodnom oblečení na špeciálnom matraci alebo masážnom stole a používa sa tlak palcov, dlaní, lakťov, kolien a chodidiel. Tento jedinečný zážitok je pre každého, tak neváhajte a objednajte si ho ešte dnes. (Bez použitia oleja)

60 min / 39 €
90 min / 59€
120 min / 79 €

Kúpiť

Relaxačná olejová masáž

Aroma olejová masáž

Užite si jedinečný a nezabudnuteľný zážitok s našou celo telovou olejovou masážou. Táto masáž kombinuje jemné techniky naťahovania a stláčania bodov z tradičnej thajskej masáže a s príjemnou relaxačnou olejovou masážou, ktorá prináša úľavu od stresu a únavy. Nezáleží na tom, či potrebujete uvoľniť svalstvo alebo upokojiť svoju myseľ, táto masáž je pre každého, kto hľadá pokoj a odpočinok.

60 min / 39 €
90 min / 59 €
120 min / 79 €

Kúpiť

Aroma olejová masáž

Športová olejová masáž

Zrelaxujte svoje myseľ a telo s našou jedinečnou aróma-olejovou masážou. Kombinujúc prvky tradičnej thajskej masáže a príjemnej relaxačnej olejovej masáže, táto masáž ponúka úľavu od stresu a únavy, upokojuje psychiku a vyvoláva príjemné uvoľnenie organizmu. Vyberte si z našej širokej ponuky olejov a nechajte sa unášať na vlnách relaxácie. Táto masáž je vhodná pre každého, kto hľadá únikový moment od reality.

60 min / 45 €
90 min / 65 €
120 min / 85 €

Kúpiť

Športová olejová masáž

Masáž hlavy, šije a ramien

Ponúkame vám jedinečnú celo telovú masáž, ktorá poskytuje intenzívnejšie naťahovanie a stláčanie bodov, zahrňujúce tradičné prvky thajskej masáže a silnejšiu olejovú relaxačnú masáž. Táto masáž pomáha zlepšovať vašu myseľ i unavené svalstvo, prináša úľavu od stresu a únavy, upokojuje psychiku a vyvoláva príjemné uvoľnenie tela. Je ideálna pre športovcov, ktorí hľadajú efektívne riešenie pre uvoľnenie a regeneráciu svojich svalov.

60 min / 49 €
90 min / 69 €
120 min / 89 €

Kúpiť

Masáž hlavy, šije a ramien

Masáž chrbta, hlavy a šije

Táto jemná masáž hlavy, šije a ramien odstraňuje napätie a uvoľňuje napätie pomocou precíznych techník naťahovania a stláčania bodov. Kombinuje prvky tradičnej masáže s príjemným relaxačným zážitkom, aby pomohla proti únave a stresu. Táto unikátna procedúra pomáha upokojiť myseľ a uvoľniť organizmus, poskytujúc úľavu pre unavené svaly v oblasti hlavy, šije a ramien. Je ideálna pre každého, kto trpí napätím a stresom.

30 min / 29 €
60 min / 39 €
90 min / 59 €

Kúpiť

Masáž chrbta, hlavy a šije

Herbal masáž

Vychutnajte si luxusný zážitok s touto masážou, ktorá cielene pracuje na oblasti chrbta, krížovej časti, bedrových kĺbov, šije, hlavy a ramien. S unikátnou kombináciou thajskej masáže a účinnými technikami, pomáha zmierňovať chronické bolesti chrbta a uvoľňovať stuhnuté svalstvo. Táto masáž je tou správnou voľbou pre tých, ktorí trpia bolesťou chrbta v dôsledku dlhodobého sedenia, státia alebo nesprávneho spánku, alebo pre športovcov a ľudí s aktívnymi pracovnými pozíciami. Zbavte sa únavy a stresu a doprajte odpočinok  svojmu telu.

30 min / 29 €
60 min / 39 €
90 min / 59 €

Kúpiť

Reflexná masáž nôh

Reflexná masáž nôh

Prejdite na novú úroveň uvoľnenia a pohodlia s masážou reflexných bodov na chodidlách. S použitím chladivých a hrejivých balzamov, táto masáž pôsobí na vašu psychiku a zmierňuje napätie z celodenných aktivít. Je to ideálne riešenie pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením v kancelárii alebo v aktívnych pozíciách. Vychutnajte si základnú 30-minútovú masáž nôh, alebo prejdite na 60-minútovú masáž, ktorá zahŕňajú reflexné drevené paličky, ktoré pôsobia priaznivo na stláčanie reflexných bodov, čím vám poskytnú ešte hlbšie uvoľnenie a pocit pohody. Avšak, ak máte poranenia, ekzémy alebo zápaly na nohách, táto masáž nie je vhodná pre vás.

30 min / 29 €
60 min / 39 €
90 min / 59 €

Kúpiť

Herbal masáž

Herbal masáž

Zažite pohodlie a uvoľnenie celého tela s našou kombinovanou masážou s bylinnými vrecúškami a masážnym olejom. Bylinné vrecúška sú naplnené liečivými rastlinami, ktoré sú ohriate v pare a potom aplikované na konkrétne body na tele, aby pomohli uvoľniť blokády. Následná masáž s relaxačným olejom posilňuje imunitu a dodáva telu novú energiu. Táto masáž je skvelým zdrojom úľavy v chladnejšom období a je vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú oddych a pohodlie.

90 min / 69 €
120 min / 89 €

Kúpiť

ReCaptcha

Táto služba sa používa na zabezpečenie webových formulárov našej webovej stránky a je potrebná, ak nás chcete kontaktovať. Jeho prijatím súhlasíte s pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Google:https://policies.google.com/privacy

Google Analytics

Google Analytics je služba používaná na našej webovej stránke, ktorá sleduje, hlási návštevnosť a meria, ako používatelia interagujú s obsahom našej webovej stránky, aby sme ju mohli zlepšovať a poskytovať lepšie služby.

Google Ad

Naša webová stránka používa Google Ads na zobrazovanie reklamného obsahu. Jeho prijatím súhlasíte s pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Google: https://policies.google.com/technologies/ads?hl=en