Objednávky na masáž

+421 951 000 051

Rezerváciu na masáž si môžete jednoducho vytvoriť zavolaním na naše mobilné číslo. Sme tu pre vás, aby sme vám vyhoveli v čo najkratšom čase. SMSkou žiaľ nie je možné vytvoriť si rezerváciu na masáž.

Nájdete nás

Prievozská 11, Bratislava

(oproti BC Apollo II)

Parkovanie

Využite možnosť parkovania pred naším salónom na Prievozskej 11 alebo v BC Apollo II za poplatok. Pre tých, ktorí uprednostňujú bezplatné parkovanie, sú k dispozícii veľké parkoviská za BC Apollo II.

Google mapa

ReCaptcha

Táto služba sa používa na zabezpečenie webových formulárov našej webovej stránky a je potrebná, ak nás chcete kontaktovať. Jeho prijatím súhlasíte s pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Google:https://policies.google.com/privacy

Google Analytics

Google Analytics je služba používaná na našej webovej stránke, ktorá sleduje, hlási návštevnosť a meria, ako používatelia interagujú s obsahom našej webovej stránky, aby sme ju mohli zlepšovať a poskytovať lepšie služby.

Google Ad

Naša webová stránka používa Google Ads na zobrazovanie reklamného obsahu. Jeho prijatím súhlasíte s pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Google: https://policies.google.com/technologies/ads?hl=en